Skoči na vsebino

Fakulteta za šport

Vabilo študentom za sodelovanje na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah

datum: 10.04.2024

kategorija: obvestila za študente

Tacenske brzice bodo med 15. in 19. majem 2024 gostile najboljše kajakaše in kanuiste Evrope na 2024 ECA I Feel Slovenia evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah.

Organizacijski odbor prvenstva se je zavzeto in strokovno spoprijel z organizacijo tega pomembnega dogodka. Podoba tekmovališča in celotnega prizorišča v Tacnu po lanskoletnih avgustovskih poplavah počasi dobiva podobo, kakršno potrebuje za izvedbo prvenstva. Organizatorji se zavedajo, da lahko iz obstoječega prizorišča z veliko idejne ustvarjalnosti in razumne skromnosti ustvarijo dobre pogoje, tako za tekmovalce, spremljevalce in gledalce. Želijo povezati celotno slovensko kajakaško javnost in se s tem predstaviti v najlepši luči.

Posebno želijo poudariti nekaj, kar jih bo razlikovalo od drugih organizatorjev velikih športnih dogodkov. Želijo, da bi vsi udeleženci spoštovali osnovna trajnostna načela, ki jih organizatorji v Sloveniji že upoštevajo in bi jih skupaj z nami radi še nadgradili. Radi bi se povezali z nami, da se skupaj predstavimo domači in tuji javnosti v najlepši luči.

Želijo dvoje. Združiti moči. In pustiti sledi.

Kako razmišljamo, kako lahko stopimo skupaj?

PROSTOVOLJCI BODO V VELIKO POMOČ

Prostovoljci predstavljajo ogrodje vsakega velikega športnega dogodka in so ključni akterji za uspešno izvedbo. Pomembno prispevajo pri zagotavljanju podpore vsem udeležencem prvenstva, navijačem, medijskim predstavnikom, organizacijskemu odboru, kajakašem, trenerjem in ostalim članom ekipe.

Namen pomoči prostovoljcev pri projektu ni zmanjšanje stroškov, temveč izboljšanje izvedbe.

Delo, ki ga opravljajo prostovoljci je zanimivo in je razdeljeno na več področij:

•          Promocija – usmerjanje občinstva,
  •          Tekmovalni del,
  •          Mediji,
  •          Akreditacije,
  •          IT,
  •          Prevozi,
  •          Podpora organizaciji.

Vsem, ki se bodo odločili za sodelovanje, bodo pred začetkom prvenstva podrobno predstavili, kakšne so njihove dolžnosti in pravice.

V času opravljanja prostovoljskih nalog bodo poskrbeli za prehrano in pijačo ter zagotovili enotna oblačila.

Na uradni spletni strani prvenstva www.slalomtacen.com dobite vse podrobnejše informacije in prijavnico.

PRIJAVNICA ZA PROSTOVOLJCE JE NA VOLJO TU.

Prostovoljci